Léto 2018

12. 5. 2018, 18:33

V létě 2018 jako tradičně pořádáme několik akcí:

• Rodinka České Švýcarsko, 30.6. - 7.7., obsazeno
  • Dovolená U Kalicha, 30.6. - 7.7., obsazeno
  • Letní tábor U Kalicha - 1. turnus (Mustangové), 7. - 21.7.
  • Letní tábor U Kalicha - 2. turnus (Severka), 21.7. - 4.8., obsazeno
  • Aftertábor U Kalicha - pro rodiny s dětmi (Severka), 4. - 10.8., obsazeno
  • Příměstský tábor - v klubovně, 20. - 24.8.

Stejně jako v předchozích letech, i letos jsou naše akce a činnost realizovány za podpory dotací:

• Jihomoravský kraj poskytl dotaci na realizaci projektu "Oprava a vybavení klubovny, 3. etapa".
  • Statutární město Brno poskytlo finanční podporu na realizaci projektů "Vícedenní akce - doprava, ubytování a pronájem, materiál" a "Vybavení pro oddílovou činnost"
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy poskytuje pravidelně dotace na jednodenní i vícedenní akce, podporu pravidelné činnosti, MTZ a vybavení kluboven, nájmy a provozní náklady.
  • Městská část Brno - Řečkovice a Mokrá Hora podporuje činnost naší klubovny v rámci projektu "Pionýr Řečkovice - provozní náklady klubovny a obnova vybavení"

Děkujeme.